Obsługa stała firm - Outsourcing IT

Pracownicy mają problemy z komputerami? Zawieszają się, coś nie działa, utrudniają im pracę? Być może konfiguracja drukarki lub sieci bezprzewodowej sprawia problemy? Oferujemy obsługę informatyczną firmy która nie jest kosztowa ani czasochłonna. Oferta ta skierowana jest głównie do firm w których utrzymanie informatyka jest zbyt kosztowne lub nie wymagany jest jego pełny wymiar godzin. Oprócz stałej obsługi informatycznej zarówno zdalnej jak i w siedzibie Państwa firmy chętnie pomożemy przy doborze sprzętu, dostarczymy go, zamontujemy, skonfigurujemy i pokażemy jak go używać.

W ramach takiej współpracy niezależnie od ilości wykonanej pracy cena miesięczna jest stała, zależna jedynie od ilości oraz rodzaju obsługiwanych urządzeń w firmie. Cena może ulec zmianie jedynie w wyjątkowych przypadkach np. wymiana wszystkich urządzeń w firmie.

W ramach współpracy możemy zaoferować:

Formularz wyceny usług informatycznych
    Proszę o wymienienie innych urządzeń używanych w Państwa firmie takich jak: serwery fizyczne, monitoring, projektory, drukarki fiskalne, drukarki etykiet, telefony lub centralki VOIP, systemy kontroli dostępu,drukarki 3D oraz inne.